Shopping cart

close
  • No products in the cart.

Return To Shop

Kdo jsme

Společnost Mráček Kovo byla založena jako rodinná firma otcem a synem, Josefem a Michalem Mráčkem, v roce 1990. V tuto dobu jsme se začali prezentovat jak na českém trhu, tak v zahraničí.

Do dnešní podoby Mráček Kovo s.r.o. přešla firma roku 2007. Společnost se dále rozšiřovala jak po stránce výroby, výrobních prostor a kapacit, tak i po stránce technologické. Firma je dnes na úplně jiné úrovni právě díky financování strojního vybavení. Jsme vybaveni několika CNC stroji: laserem, plasmou a ohraňovacím lisem. Realizujeme zadané zakázky od výrobních výkresů, přes vlastní výrobu, práškové lakování a opracování až po montáž, kompletaci a následnou dopravu.

Tímto procesem výroby se zabýváme již 29 let. Cílem firmy je přivést zákazníky k plné spokojenosti. Naší hlavní prioritou je kvalita výrobků, včasné dodání zakázek, a zajímavé ceny. Na trhu spolupracujeme s několika dodavateli, kteří nám pomáhají dosáhnout našeho cíle. Zabýváme se různými odvětvími výroby designerských prvků do interiérů a exteriérů.

Naše vize

Společně se zákazníkem jsme schopni vytvořit krásné designové prvky interiérů i exteriérů. Pracujeme s širokou škálou materiálů i barev které dohromady splní Vaše očekávání. Dle potřeby dokážeme zpracovat černou, nerezovou ocel, hliník a další. Kvalita výrobků je zaručena díky certifikaci ISO.

Náš tým

Josef Mráček

Josef Mráček

zakladatel
společnosti

Michal Mráček

Michal Mráček

jednatel společnosti
cenotvorba

Lucie Dudáčková

Lucie Dudáčková

zahraniční management
komunikace s německými zákazníky

Michaela Mráčková

Michaela Mráčková

komunikace s anglickými zákazníky
obchodní oddělení; e-shop

Lenka Mráčková

Lenka Mráčková

komunikace s českými zákazníky
cenotvorba; administrace zakázek

Veronika Šťastná

Veronika Šťastná

asistentka obchodu; zákaznický servis
organizace skladu

Vojtěch Mráček

Vojtěch Mráček

vedoucí výroby; konzultace se zákazníky
CAD

Jakub Hovorka

Jakub Hovorka

výroba na CNC strojích
správa IT

Tomáš Bára

Tomáš Bára

výkresová dokumentace; tvorba modelů
technické konzultace; CAD

NAŠE ZKUŠENOSTI

Společnost Mráček Kovo byla založena jako rodinná firma otcem a synem, Josefem a Michalem Mráčkem, v roce 1990. V tuto dobu jsme se začali prezentovat jak na českém trhu a zahraničí. Do dnešní podoby Mráček Kovo s.r.o. přešla firma roku 2007.

0
PROJEKTŮ ROČNĚ
0
PROVOZOVNY
0
PROFESIONÁLNÍCH STROJŮ
0
VYŠKOLENÝCH ODBORNÍKŮ
0
PRODANÝCH VÝROBKŮ